Natječaj za zapošljavanje učenika za Dan škole

Autor: Ines Rajić, 30. 1. 2023.

Dragi učenici i učitelji,

Dan škole 1. ožujka bit će obilježen na način da ćemo zamijeniti uloge, učenici ćete biti naši učitelji, stručni suradnici, kuhari i ostalo osoblje, a mi ćemo biti vaši učenici. Učenici će imati priliku okušati se u nekom od poslova koje mi obavljamo. Nastava će taj dan biti skraćena, školski sat trajat će pola sata, a nastava će biti od 8 do 12 sati.

Danas je objavljen interni natječaj za učenike za radna mjesta: ravnatelja, učitelje, pedagoga, psihologa, knjižničara, domara, kuhare, konobare i spremačice. Svatko se od učenika škole može prijaviti na taj natječaj tako da ispuni prijavni obrazac koji će biti kod pedagoginje, knjižničarke i psihologinje. Natječaj će trajati do 7. veljače (utorak), a rezultate ćemo objaviti 10. veljače (petak).

Sve obavijesti bit će na oglasnoj ploči. Može se prijaviti na više poslova (najviše na 3). Komisija će odabrati učenike za svako radno mjesto i o tome će biti na vrijeme obaviješteni. Postoji mogućnost da učenici neće biti odabrani za radno mjesto koje je prvi izbor no puno je radnih mjesta te se nadamo da će svakako uspješno obaviti dužnost i uživati u svojoj ulozi. Odabrani učenici dobit će upute i materijal za rad.

Potičemo učenike da se ohrabre i prijave u što većem broju.

Kada zamijenimo cipele jedni s drugima, sigurno ćemo imati i bolju suradnju i više razumijevanja jedni za druge.

Osnovna škola Julija Benešića Ilok / Trg Sv. Ivana Kapistrana 1, HR-32236 Ilok / www.os-ilok.skole.hr / ured@os-ilok.skole.hr